Nabízené

Služby

Specializujeme se především na výrobu dveří a nábytku na míru jako jsou kuchyňské linky, vestavěné skříně, komody, postele, ale i koupelnový nábytek a dětské pokoje. Rovněž  realizujeme schody, zábradlí, podlahy a další truhlářské a stavebně truhlářské prvky. 

Díky dlouholetým zkušenostem a velkému množství realizovaných zakázek v soukromých i komerčních objektech, jsme schopni vám pomoci nejen s designový ale i technickým řešením. 

 

 

Zabýváme se nejen výrobou na míru. Našim zákazníkům poskytujeme kompletní servis, který zahrnuje konzultace a designové poradenství, zaměření prostoru, dopravu, certifikovanou montáž,  stavební úpravy, servis a seřízení. Každou zakázku řešíme vždy individuálně a na míru každému projektu.

Značnou pozornost věnujeme rovněž výběru materiálů. Při výrobě používáme výhradně kvalitní materiály od řeziva až po samotné kování. U nás si vyberete ze široké nabídky dekorů a materiálů – laminát (CPL i HPL), masiv, dýha (dostupné všechny dřeviny) i sklo. Rádi Vám poradíme s výběrem a předvedeme jednotlivé typy materiálů v našem showroomu.

Dveře

Dveře jsou naší specializací. Dokážeme se tak přizpůsobit potřebám i těch nejnáročnějších  zákazníků. Máme zkušenost s realizací dvěří  do moderních budov, ale i historických objektů. Všechny námi vyrobené dveře spojuje nadčasový a nevšední vzhled, dokonalá ergonomie, výborné akustické parametry a dlouholetá životnost.

Vyrábíme všechny typy interiérových a vchodových dveří. V naší nabídce naleznete klasické falcové dveře i bezfalcové dveře, které umožňují vytvořit designově čisté provedení se zcela skrytými závěsy. Elegantní a nadčasové řešení rovněž nabízejí dveře se skrytou zárubní, které jsou dokonale zarovnány s okolní stěnou. V případě omezeného prostoru můžete zvolit posuvné dveře na stěnu, nebo elegantní řešení v podobně posuvných dveří do pouzdra. Rovněž jsme certifikovaný výrobce protipožárních dveří s atestem. V našem showroomu si vyberete ze široké nabídky materiálů i provedení. 

 

Podlahy

Přijďte si do našeho showroomu vybrat ze široké nabídky dekorů. Naleznete u nás dřevěné, vinylové i minerální podlahy. Pomůžeme vám s výběrem vhodného materiálu a vše zajistíme od dopravy až po odbornou pokládku.

 

 

Schody

Připravujeme. 

 

Interiéry

Hravě si poradíme i s kompletní realizací interiérů od vestavěných skříní přes obložení stěn dřevem až po potřebné stavební úpravy.

 

 

kovové konstrukce

Umíme také zajistit kovové konstrukce jako jsou pavlače, zábradlí, stříšky a podobně.

 

 Interiérové stěrky

Moderní interiérové stěrky různých druhů a provedení .

 

Těšíme se na vás

Kontaktujte nás

Jsme připraveni předložit zajímavou nabídku a poskytnout skvělý servis.